گالری ما

اطلاعات تماس

هر آنچه که باید در مورد ساخت سازه های چوبی بدانید

هزینه اجرای پی یک ساختمان متاثر از نوع و روش های مورد نیاز برای ساخت آن است. مصالح ساختمانی و همچنین اندازه خانه نیز بر قیمت و ویژگی های آن تأثیر می گذارند. برای تخمین دقیق تر هزینه پی ساختمان می توانید از کارشناسان کاسپین وود کمک بگیرید.

همانطور که قبلا ذکر شد فونداسیون خوب برای یک ساختمان بسیار ضروری است. این بخش به حفظ ساختمان در شرایط خوب کمک می کنند، توزیع وزن مناسب ساختمان و پایداری آن را تضمین می کنند و از آسیب های سازه جلوگیری می کنند. فونداسیون پایه ساختمان و ارتباط آن با زمین است. برای ساخت پی می توان از روش ها و مصالح مختلفی مانند بتن یا بتن مسلح استفاده کرد. انواع پی بیشتر به نوع خاک و ماهیت زمین مربوط می شوند تا نوع ساختمان. با این حال، توجه داشته باشید که وزن ساختمان نیز نقش دارد. چوب سبک تر از سایر مصالح ساختمانی است، بنابراین پی ها معمولاً نازک تر از حد متوسط هستند.

تیم کاسپین وود برای آماده سازی محل ساخت و ساز، قبل از شروع پروژه، مشاوره و پشتیبانی را به شما ارائه می دهند تا حد ممکن از هزینه های شما کاسته شود. لازم به ذکر است که ساخت فونداسیون خانه بسیار مهم و مورد توجه است، اما در قیمت پیشنهادی لحاظ نشده نمی شود به همین جهت مشتری خود می بایست مراحل آماده سازی و ساخت پی را زیر نظر کارشناسان فنی کاسپین وود به انجام برساند.

قیمت خانه چوبی یا خانه پیش ساخته بر اساس مقدار مواد لازم برای ساخت، تحت تأثیر اندازه ساختمان و زیربنای آن است. بنابراین، بازسازی و عوض نمودن طراحی خانه یا طرح‌های شخصی‌شده، افزایش هزینه قابل‌توجهی را در مقایسه با خانه های پیش ساخته اعمال نمی‌کند. از این گذشته، یک طرح شخصی یا یک ساختمان پیش ساخته می تواند قیمت های مشابهی داشته باشند. به همین ترتیب، تغییر اتاق خواب و آشپزخانه در مدل خانه تأثیر چشمگیری بر قیمت نهایی خانه نخواهد داشت.

برای صاحبان آینده، یکی از عناصر اصلی و نه کم اهمیت هنگام خرید و ساخت خانه، قیمت آن است. معمولاً یک خانه چوبی یا خانه پیش ساخته ارزان تر از خانه های سنگی یا بتنی با اندازه مشابه است. تفاوت قیمت ها می تواند به دلیل مدت زمان ساخت، هزینه مصالح و بازگشت سرمایه متفاوت باشد.

امروزه موارد زیادی هستند که بر قیمت یک خانه تأثیر می گذارند، بنابراین تعیین قیمت بدون جزئیات پروژه پیچیده است. به طور کلی، قیمت یک خانه چوبی تحت تأثیر نوع چوب، عایق و انتخاب مواد، اندازه خانه و ساخت و ساز در کارخانه، پیچیدگی معماری و انتخاب کاربری ساختمان می باشد. با این حال، می توانید در نظر بگیرید که یک متر مربع (1 متر مربع = 10.7 فوت مربع) از سطح زمین بین 10 تا 30 میلیون تومان هزینه دارد.

بازه زمانی بین شروع ساخت یک خانه چوبی تا تحویل آن برای هر پروژه متفاوت است زیرا موارد زیادی وجود دارد که می تواند بر مدت زمان تاثیر بگذارند، مانند تغییرات خانه و اعتبارسنجی جزئیات، سرعت تبادلات بین تیم های کاسپین وود و مشتریان، اندازه پروژه و غیره. به طور متوسط، ما در نظر می گیریم که مراحل اولیه پروژه شامل بحث در مورد ایده ها و خواسته های مشتری، بودجه بندی، توافق، نقشه ها، طراحی و جزئیات فنی تا اعتبار سنجی قبل از پایان تولید است. 5 هفته. بسته به نوع خانه، تولید بین 8 تا 12 هفته طول می کشد. علاوه بر این، می توانید چند هفته برای حمل و نقل و تحویل در خانه اضافه کنید.

خانه چوبی پس از اتمام نیاز به تعمیر و نگهداری عمده ندارد. با این حال، نگهداری به موقع، توجه دقیق به خانه و کمی طراوت لازم است. نمای چوب باید پس از چند سال با لکه یا رنگ جدید ترمیم شود تا جنبه های زیبای آن حفظ شود. تمامی روش های مراقبت و مشاوره در دستورالعمل های مراقبتی ارائه شده توسط شرکت به تفصیل آمده است و شما می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فرو

خانواده شما در حال رشد است و نیاز به فضای بیشتری در خانه احساس می شود؟ آیا به فکر ایجاد باغی هستید که از منظره آن لذت ببرید؟ در نگاه اول، هیچ محدودیتی برای ترمیم و گسترش خانه پس از اتمام آن وجود ندارد. با این وجود، چند نکته وجود دارد که ممکن است بخواهید قبل از گسترش خانه در نظر بگیرید و مراحلی را دنبال کنید: آیا انجام این پروژه قابل مدیریت است؟ بودجه اختصاصی چقدر است؟ آیا برای افزایش زیربنای ساختمان به مجوز نیاز دارم؟ و غیره. همچنین لازم است قبل از شروع پروژه نظر یک متخصص را بپرسید تا بدانید که آیا ایده شما قابل اجرا است یا نیاز به چند اصلاح دارد به همین جهت می توانید با کارشناس فنی کاسپین وود تماس گرفته و از آنها مشاوره دریافت نمایید.

چوب یک عنصر زنده است. پس از برداشت، چوب همچنان در حال تنفس، تغییر و تعامل با محیط است. باد، هوا، نور خورشید، تغییرات آب و هوا، مکان… عوامل زیادی بر روند پیری چوب و ظاهر آن تأثیر می‌گذارند. این عوامل باعث تیره شدن چوب در طول زمان به رنگ های خاکستری می شود. برای جلوگیری از تیره شدن چوب یا محافظت از رنگ کهنه طبیعی آن، بسته به نتیجه نهایی می توانید از رنگ های مختلف استفاده کنید.

اگرچه خانه های چوبی و پیش ساخته دارای ویژگی ها و روش های مختلف ساخت و ساز هستند، اما تأثیری بر ساخت و استفاده از تاسیسات ندارد. شما می توانید هر نوع سیستم لوله کشی آب و یا برق سنتی را در خانه خود استفاده کنید. با این حال، طراحی یک خانه جدید فرصتی عالی برای نگاهی به منابع تمیز و سبز و همینطور استفاده از متدهای روز دنیا است.

 

قبل از شروع ساخت خانه و حتی قبل از تحویل گرفتن، بررسی اینکه محل ساخت و ساز به درستی آماده شده است، ضروری است. همیشه امنیت سایت را برای کارگران بررسی کنید. محل ساخت و ساز باید تمیز و محل ذخیره سازی آماده شود. همچنین می توانید بررسی کنید که سایت محدود و محافظت شده است تا از ورود افراد غیر مرتبط به کار به سایت ساخت و ساز جلوگیری کنید.

اگر به دنبال ماجراجویی و تجربه جدید هستید، مطمئناً می توانید تصمیم بگیرید که خانه چوبی را خودتان بسازید و یا آن را به یک تیم حرفه ای بسپارید. ساخت و ساز در محل شامل سر هم بندی عناصر مختلف و همینطور پیروی از دستورالعمل ها با استفاده از استانداردهای مختلف است. توصیه ما این است که قبل از شروع کار، تمام جنبه های مثبت و منفی را از قبل در نظر بگیرید تا کار را دست کم نگیرید. برای مشاوره و راهنمایی در هر مرحله از ساخت می توانید با ما تماس بگیرید.