گالری ما

اطلاعات تماس

استراتژی شرکت

فلسفه ما

درباره شرکت ایده پردازان سپهر کاسپین ( کاسپین وود)

از طرح تا زندگی

شرکت ایده پردازان سپهر کاسپین (کاسپین وود Caspian wood) با برخورداری از تیم های متخصص در بخش های مختلف طراحی، تولید و اجرای ویلای چوبی و خانه چوبی مطابق با آخرین استاندارها و دستورالعمل های آيین نامه انواع ساختمان چوبی در کشورهای آمریکا و کانادا اقدام به فعالیت در این زمینه به صورت حرفه ای نموده است. ما سابقه اثبات شده ای در ارائه راه حل های ساخت و ساز برای زمان های تکمیل سریع با کیفیت بالا داریم . تقریبا هجده سال فعالیت در این تجارت گواهی بر تعهد ما به مشتریان و نگرش مسئولانه به کارمان است. شایستگی بالا، رویکرد فردی به هر پروژه و انعطاف پذیری چیزی است که مشتریان ما در همکاری با ما بیشتر از آنها قدردانی می کنند. کاسپین وود یکی از معدود سازندگان انواع خانه چوبی پیش ساخته در ایران است که با هر سه روش اقدام به تولید انواع ساختمان چوبی (ویلای چوبی، خانه چوبی) کرده است .

ماموریت کاسپین وود ارائه خدمات ساخت و ساز پایدار و زیست محیطی با قیمت های رقابتی با استفاده از بهترین منابع موجود , متخصصان ماهر , فناوری مدرن و مواد ایمن برای محیط زیست و مردم و افزایش مقیاس و ارزش بازار چوب در ساخت و ساز , طراحی داخلی , مبلمان شهری و محوطه سازی از طریق الهام گرفتن از طبیعت , اطلاعات و آموزش , تجدید پذیر و طبیعی تبلیغ میکنیم

ماموریت ما

فرهنگ سازی خانه و ویلاهای چوبی در کشور عزیزمان ایران

دیدگاه ما
دیدگاه ما | کاسپین وود

بهترین طرح , بهترین متریال و درنهایت ارائه بهترین کیفیت ساخت و رضایتمندی مشتریان عزیز

ارزش های ما
ارزش های ما | کاسپین وود
+
پروژه های اجرا شده
+
پروژه های درحال اجرا
+
تیم مهندسی و اجرایی
+
سالهای تجربه
مردم هم میپرسند

پاسخ به سوالات متداول؟

میزان متراژ خانه های چوبی چقدر میباشد؟

برای طراحی و تولید ساختمان چوبی هیچ گونه محدودیتی برای متراژ آن وجود ندارد و متراژهای پایین در دسته بندی دیگری قرار میگیرند.

تا چند طبقه میتواند ساخته شود؟

خانه های چوبی میتواند تا سه طبقه ساخته شوند (در مواردی خاص میتوان تا 6 طبقه احداث نمود)

از چه چوبی برای ساخت استفاده میشود؟

در کل چوب ، محصولی از انواع درختان میباشد و درختانی که در نیمکره شمالی کره زمین رشد میکنند از مقاوت مکانیکی و چگالی بالایی برخوردار میباشند و قیمت مناسب تری نسبت به بقیه چوبها دارند و میتوان از آنها برای ساخت سازه های چوبی استفاده کرد.

به عنوان مثال کاج، بلوط، سرو وصنوبرو....

مدت زمان ساخت و تحویل چه مقدارمیباشد؟

زمان ساخت به نوع طرح و نوع سازه و تعداد طبقه بستگی دارد

باتوجه به امکانات و نیروهای متخصص بکار گرفته شده در شرکت زمان از 120 الی 200 روز کاری پیش بینی میگردد .

ضخامت دیوارهای خانه های چوبی چقدر است؟

با توجه به نوع سازه و خواسته کارفرما بین 20 تا 30 سانتیمتر متغیر است .

هزینه هر مترمربع بنا چقدر است؟

بستگی به نوع طرح و روش ساخت و انتخاب آیتم های نازککاری و ....

آیا سکونت دائم در خانه های چوبی امکان پذیر است؟

با توجه به استفاده از دیتیل های اجرائی طبق آئین نامه در اقلیم های مختلف امکان سکونت دائم را  فراهم میکنیم .

چوب از سایر مصالح ساختمانی متمایز است. تجدید پذیر و ارگانیک ، سازگار با محیط زیست و آب و هوا هوشمند است. دلایل خوبی برای انتخاب چوب وجود دارد. وزن کم برای پایه ها، جابجایی و تکنیک های متنوع ساخت و ساز ، انعطاف پذیری و توانایی رسیدگی به مواد با ابزارهای سبک. توانایی ایجاد تغییرات در ساختمان در حین ساخت . اندازه سری – سری های کوتاه و پروژه های کوچک با استفاده از چوب به عنوان ماده ساختاری، از طریق روش ساده تولید و سبک بودن مواد ارزان تر می شوند. ساخت و ساز صنعتی باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می شود و از نظر اقتصادی کلی ، انعطاف پذیری ، وزن کم و سرعت ساخت سریع در محل ، انتخاب چوب را به طور فزاینده ای برای توسعه دهندگان پروژه های ساختمانی بزرگتر وسوسه انگیز می کند . از آنجایی که چوب یک ماده تجدیدپذیر است که از طریق فتوسنتز رشد می کند و در نتیجه دی اکسید کربن را از جو جذب می کند ، این ماده مزایای زیست محیطی زیادی به همراه دارد . ساخت و ساز با چوب با اثر گلخانه ای مبارزه می کند ، شامل عدم مصرف منابع محدود می شود و مصرف انرژی ما را کاهش می دهد . از خواص چوب این است که ساختمان در زمستان در شرایط انجماد بدون تغییر باقی می‌ماند و مشکلات رطوبت کاهش می‌یابد زیرا کپک‌ها و قارچ‌های در حال پوسیدگی چوب در دمای کمتر از 5+ درجه سانتی‌گراد رخ نمی‌دهند. از مزایای ایمنی در برابر آتش این است که چوب غیر قابل انکار قابل احتراق است ، اما عملکرد و خواص آن در منطقه پیرولیز بدون تغییر باقی می ماند . میزان احتراق به خوبی شناخته شده است و هنگام طراحی برای ایمنی آتش استفاده می شود . تحقیقات گسترده ای که در مورد چوب و رطوبت انجام شده است ، و رعایت دستورالعمل های واضحی که برای استفاده از این مواد ترسیم شده است ، می تواند خطرات را کاهش دهد.