گالری ما

اطلاعات تماس

طراحی و ساخت خانه های چوبی با کیفیت برای اقامت و گردشگری

شرکت کاسپین وود به عنوان یکی از بهترین سازنده های خانه چوبی، کلبه چوبی و ویلای چوبی در ایران با بهره گیری از بروزترین متدهای روز دنیا و و همینطور استانداردهای روز آمریکا و کانادا اقدام به طراحی و ساخت انواع خانه و ویلای چوبی اقامتی گردشگری کرده است که در بالا نمونه کارهای انجام شده آورده شده است. در واقع این شرکت با استفاده از بهترین تجهیزات و با کیفیت ترین چوب های ساخت خانه چوبی (چوب روسی، ایرانی و …) نسبت به طراحی و ساخت انواع ویلاهای چوبی اقامتی گردشگری و سایر انواع ویلا با کاریرهای مختلف اقدام می کند که آن را در زمره بهترین شرکت های موجود در ایران قرار داده است.

ساخت ویلای چوبی اقامتی گردشگری | کاسپین وود

علت توجه به طراحی و ساخت ویلای چوبی اقامتی گردشگری

لازم به ذکر است که بیش از 70 درصد ساختمان های مسکونی در کشورهای آمریکای شمالی مانند آمریکا، کانادا، روسیه و خیلی کشورهای دیگر در اروپا مانند کشورهای اسکاندیناوی و آسیا از چوب می باشند. دلیل این اتفاق را می توان به چند دلیل عنوان کرد که موجب می شود انواع خانه و ویلای چوبی مانند ویلای چوبی اقامتی و گردشگری به علت وزن سبک، زمان ساخت کوتاه، کیفیت عالی، ضد زلزله بودن، ایجاد محیطی طیبعی و امن، زیبایی منحصر بفرد، سازگاری با محیط زیست و تعمیر آسان می باشد. زندگی در یک خانه و یا ویلای چوبی برای بسیاری از مردم در ایران یک آرزو می باشد که علت آن را می توان عدم اطلاع رسانی و شرکت های سازنده متخصص می باشد که ما این آرزوی برای شما به واقعیت تبدیل می کنیم.

نقشه ویلا چوبی | کاسپین وود | ایده پردازان سپهر کاسپین

[elfsight_whatsapp_chat id="1"]

توجه به ساخت خانه و ویلای چوبی اقامتی گردشگری

مقاصد گردشگری و یا تفریحی اقامتی با عنوان اکوتوریسم یا همان بوم گردی در جای جای دنیا در حال افزایش هستند. در واقع با توجه به گسترش فرهنگ گردشگری و توریسم این جنبه مهم اقتصادی نیز توانسته جایگاه بسیار خوبی برای خود پیدا کند. ارتقا و بهبود این پدیده نو ظهور مستلزم توجه به راهکارهای اصولی و ساخت و سازهای مناسب می باشد.

طراحی و ساخت ویلای چوبی اقامتی گردشگری | کاسپین وود

 کاسپین وود سازنده ویلای چوبی اقامتی گردشگری

شرکت کاسپین وود توانسته است با در نظر گرفتن اصول محیط زیست و موارد مهم دخیل و مضر برای آن نسبت به طراحی مدرن و ساخت ویلای چوبی اقامتی گردشگری با کیفیت جهانی اقدام کرده است. در واقع این اقامتگاه ها سازگاری بیشتری با محیط زیست دارند و طیف گسترده ای از تجربیات و خدمات را به مصرف کننده ارائه می دهند.