گالری ما

اطلاعات تماس

چیزی که ما پیشنهاد میدهیم

ما معماری، طراحی داخلی، طراحی موضوع را با هم ترکیب می کنیم

آیا می توانم یک باغ روی پشت بام خود داشته باشم؟

بله ، هر چیزی ممکن است . ابتدا ، دانستن تفاوت بین روف گاردن و بام سبز مهم است . بام سبز را می توان روی هر سقفی ، حتی سقف شیبدار انجام داد . یک بام سبز معمولاً از سینی های کم عمق پلاستیکی یا فلزی تشکیل شده است که با سموم ، علف ها یا گل های وحشی چند ساله پر شده اند . سبک وزن است و نصب آن آسان است . یک روف گاردن معمولاً از گلدان های بزرگتر پر از ترکیبی از گیاهان همیشه سبز ، گل ها ، درختچه ها و علف ها تشکیل شده است . یک روف گاردن همچنین ممکن است شامل اثاثیه فضای باز باشد و می تواند به عنوان یک اتاق در فضای باز در نظر گرفته شود . یک روف گاردن معمولاً بر روی یک سطح پشت بام مسطح وجود دارد ، به دلیل وزن مواد و نحوه استفاده از فضا.

دریافت چک لیست برای طراحی باغ های پشت بام

ابتدایی ترین نیاز این است که بدانید سقف شما چند کیلوگرم در هر متر مربع می تواند تحمل کند تا بتوانید تعیین کنید که چقدر وزن را از نظر عرشه ، کاشت ، مبلمان و غیره تحمل می کند . یک معمار یا مدیر ساختمان ممکن است بتواند به شما بگوید که بار تحمل کننده وزن برای سقف چقدر است . اگر این اطلاعات در دسترس نباشد ، ممکن است به خدمات یک مهندس نیاز داشته باشید که بتواند برای تعیین این اطلاعات محاسباتی انجام دهد .

چگونه می توان وزن را پایین نگه داشت؟

گلدان های پیش ساخته چوب ، فایبرگلاس و فلز معمولاً برای شروع بسیار سبک هستند . کاشت های سفارشی حجیم تر هستند و می توان آنها را با کف کاذب طراحی کرد تا به کاهش کل خاک مورد نیاز برای پر کردن آنها کمک کند . تا آنجایی که عرشه می رود ، عرشه چوبی یا چینی معمولاً وزن کمتری نسبت به سنگ یا بتن دارد .

چه امکاناتی برای یک باغ پشت بام مورد نیاز است؟

یک شیر آب در فضای باز برای یک روف گاردن ضروری است . یک سیستم آبیاری قطره‌ای خودکار معمولاً با قیمتی متعادل و به صرفه قابل نصب است و صرفه‌جویی زیادی در زمان خواهد داشت و همچنین به افزایش طول عمر و سلامت گیاهان کمک می‌کند . معمولاً در سال اول با کاهش شدید نیاز به کاشت جایگزین ، هزینه خود را جبران می کند . اگر قصد نصب نورپردازی منظره با ولتاژ پایین را دارید ، داشتن پریز برق مفید است .

برخی از ملاحظات ایمنی مهم برای باغ های پشت بام چیست؟

ارتفاع نرده ها باید مطابق با قوانین باشد . چترها یک نگرانی ایمنی هستند . نسخه‌هایی وجود دارند که از نظر نفوذپذیری باد رتبه‌بندی می‌شوند ، زیرا دریچه‌های اضافی در سایبان‌ها تعبیه شده‌اند که به هوا اجازه می‌دهد بدون بلند کردن کل چتر یا سایه بان ، مانند بادبان از آن عبور کند . همچنین چترهایی با پایه های بسیار سنگین وجود دارد که 500 کیلوگرم وزن دارند و در خطر بسیار کمی قرار دارند که از پشت بام توسط باد پرتاب شوند.

چگونه می توان با دیدگاه های همسایگان ، چه خوب و چه بد ، برخورد کرد؟

ما معمولاً نماهای غیرجذاب پشت بام ها ، ساختمان ها یا دیوارهای همسایه را با استفاده از گیاهانی مانند گیاهان همیشه سبز بلند یا نرده ها مسدود می کنیم . ما سعی می کنیم با استفاده از کاشت های کمتر در آن مناطق ، مناظر جذاب تر را باز نگه داریم .

چه نوع گیاهانی برای پشت بام ها مناسب هستند؟

باغبانی در بالای سقف را می توان به باغبانی در بالای یک کوه تشبیه کرد . ما تمایل داریم گیاهانی را انتخاب کنیم که ریشه آنها نسبت به ساقه و برگ سنگین‌تر هستند تا از آسیب به آنها در بادهای شدید جلوگیری کنیم . بیشتر گیاهان همیشه سبز به همین دلیل و همچنین درختان چند ساقه  خوب عمل می کنند . ما همچنین سعی می کنیم از گیاهان با برگ های بزرگ مانند گوش فیل که به راحتی توسط باد خرد می شوند اجتناب کنیم . در نهایت ، توصیه می‌کنیم تعداد کل ساعات نور خورشید را که فضا در روز دریافت می‌کند اندازه‌گیری کنید تا مشخص شود که آیا باید از گیاهان برای آفتاب کامل تا نیمه یا بیشتر در سایه استفاده کنید.

چه ویژگی هایی را می توان در باغ پشت بام گنجاند؟

قوانین کد آتش نشانی بسیار خاصی برای هرکشور وجود دارد که باید بررسی شود . ما معمولاً ترکیبی از نورپردازی دیوارکوب با ولتاژ بالا و نورپردازی منظره با ولتاژ پایین را برای جلوه بیشتر محیطی در گلدان ها استفاده می کنیم . برای سایه ، بسته به زیبایی و بودجه مشتری ، احتمالاً یک چتر، بادبان سایه دار، سایبان یا آلاچیق را توصیه می کنیم . جکوزی معمولا تا زمانی مجاز است که برای آن سقف خاص خیلی سنگین نباشد .

12editformohavate&roofbigpic