گالری ما

اطلاعات تماس

ساخت اتاق چوبی | کاسپین وود

ساخت اتاق چوبی

آیا ساخت اتاق چوبی در دل ساختمان بتنی امکان پذیر است؟ آیا می توان برای ساخت اتاق چوبی از روش مشابه ساخت خانه و کلبه چوبی استفاده کرد؟ هدف ار ساخت اتاق چوبی در ساختمان های معمولی چیست؟ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا به شما اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی و ساخت اتاق چوبی را به اشتراک بذاریم.

نمونه کار ویلای چوبی کاسپین وود | caspian wood

بررسی هزینه و راهنمای ساخت اتاق چوبی

ساخت اتاق چوبی و نکاتی که در ارتباط با این سازه باید در هنگام طراحی و تکمیل مد نظر قرار داد. امروزه به دلیل افزایش قیمت مصالح ساختمانی مردم به ساخت خانه چوبی و اتاق های چوبی روی آورده اند که علت آن را می توان هزبنه تمام شده و همینطور کیفیت و سلامت این نوع از سازه ها دانست. در واقع انواع خانه چوبی هم قیمت مناسب تری دارند ،هم نسبتا مقاوم و شیک هستند که در کنار زیبایی مصرف کننده های زیادی را متوجه خود کرده اند. وقتی صحبت از ساخت کلبه چوبی، ساخت خانه چوبی و یا ساخت اتاق چوبی به میان می آید اولین چیزی که به ذهن خطور می کند یک سازه چوبی زیبا در دل باغ یا در دل جنگل است، اما به جرات می توان گفت در کشور آمریکا روشی است که بوسیله آن خانه هایشان را می سازند.

ساخت اتاق چوبی | کاسپین وود

ویژگی های کلیدی کلبه های چوبی تمام چوب، سقف شیب دار و دیواره متشکل از چوب های روی هم قرار گرفته (Cladding) است. مشابه سازه های چوبی، کمتر در داخل شهرها و سازه های ساخته شده با مصالح معمول مشاهده می شود. امروزه شرکت های زیادی در زمینه ساخت کلبه چوبی فعالیت دارند که شرکت کاسپین وود را می توان سرامد آنها در نظر گرفت.

مراحل ساخت خانه چوبی

  • ساخت پایه و زیربنای کلبه چوبی
  • ساخت چهارچوب و دیواره ها
  • عایق بندی دیوار ها و کف و سقف
sepehr

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.